Підписатися на RSS

/Files/images/історія.jpg 22 серпня 1995 року у місті Борисполі було створено вечірню школу працюючої молоді, для отримання повної загальної середньої освіти громадянами, які з певних причин не можуть навчатись за денною формою навчання.

У 2003 році школу перереєстровано у Бориспільську вечірню загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів.

Сьогодні школа має назву­ Бориспільська вечірня школа Бориспільської міської ради Київської області.

Першим директором школи був Савченко Олександр Миколайович, вчитель світової літератури, відмінник освіти України, який очолював педагогічний колектив вечірньої школи 18 років.

За роки функціонування Бориспільської вечірньої школи місце її розташування неодноразово змінювалось. Спочатку заняття для учнів вечірньої школи проводились у ЗОШ № 1, 7, 8. Це викликало певні труднощі в управлінні закладом і організації навчально-виховного процесу. Пізніше Бориспільську вечірню школу було розташовано в приміщенні ЗОШ № 1 ім. Ю.Головатого, що знаходиться в центрі міста Борисполя, з перевагами як для адміністрації, педагогічного колективу так і для учнів вечірньої школи. Вчителі та учні мали можливість з різних куточків міста добиратись до школи та до дому у вечірні години доби.

З вересня 2010 року до червня 2014 року, відповідно рішення Бориспільської міської ради, наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Бориспільська вечірня школа функціонувала в одному приміщенні з Бориспільською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 та займала відведені для вечірніх занять класні кімнати.

У липні 2014 року Бориспільська вечірня школа , відповідно до рішення Бориспільської міської ради від 18 квітня 2014 року, стала правонаступником Бориспільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та професійної підготовки учнів, який зазнав припинення як юридична особа.

Сьогодні Бориспільська вечірня школа має окреме приміщення, достатню матеріально-технічну базу для навчання та виховання учнів, які навчаються в ній.

У приміщенні Бориспільської вечірньої школи, крім учнів закладу, мають місце для занять вихованці Центру туризму та краєзнавства, Народного ансамблю танцю "Міленіум". Згадані дитячі заклади перебувають у приміщенні Бориспільської вечірньої школи на умовах орендарів.

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.